23.02.2015

Prachtig ontworpen expositie volgens de kwaliteitskrant NRC.

Prachtig vormgegeven expositie volgens de kwaliteitskrant NRC Handelsblad. NRC beoordeelde de tentoonstelling maar liefst vijf van de vijf sterren.

Plezier & Vroomheid. De kunst van Joachim Wtewael (1566-1638)
Kijk goed, of je mist veel: voor de tentoonstelling Pleasure & Piety (Liefde & lust) met schilderijen van Joachim Wtewael (1566-1638) moet je de tijd nemen. De kleine schilderijen zijn misschien wel de meest indrukwekkende. er is een dertig centimeter hoge bruiloft van Peleus en Thetis, die wemelt van naakte figuren. met zo’n veertig schilderijen en twintig tekeningen is de prachtig ontworpen tentoonstelling het eerste overzicht gewijd aan het werk van Wtewael.

De tentoonstelling is op 21 februari geopend in het  Centraal Museum in Utrecht. Tentoonstellingsontwerp door Studio Ramin Visch.